* 

Design wprowadzamy w życie – przez lata wypracowaliśmy wysoki standard obsługi całego procesu projektowego. Jest on oczywiście modyfikowany w zależności od specyfiki zlecenia oraz indywidualnych preferencji klienta, niemniej poniższe założenia stanowią zawsze fundament naszej pracy nad projektem wnętrz.

 ] 

8 KROKÓW DO SUKCESU

POTRZEBY

1

MOŻLIWOŚCI

2

SPACE PLAN

3

DESIGN

4

PROJEKT

5

BUDŻET

6

NADZÓR

7

OPIEKA

8

NASZE ZASADY

Przy projektowaniu kierujemy się ideą tworzenia miejsc wyjątkowych, przyjaznych człowiekowi, które dzięki sztuce designu zaoferują wysoką funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Tylko takie projekty zwiększają komfort oraz efektywność pracy, o co przecież chodzi. Bo projektowanie wnętrz nie jest „sztuką dla sztuki”, musi kreować nową, wyższą jakość.

Dlatego w naszych projektach nie ma przypadku i nieprzemyślanego dekoratorstwa. Podstawą zawsze jest pomysł, będący przeniesieniem idei wizerunkowych klienta w sferę wystroju wnętrz. Na nim budujemy architektoniczny wyraz całego biura. W projektach lubimy kontrasty, ale także stonowane wnętrza skupione wokół mocnego, dominującego  akcentu. 

Umiejętne użycie dynamicznych i statycznych elementów daje efekt, dzięki któremu wnętrza nigdy się nie nudzą. Zawsze eleganckie, emanują pozytywną energią. Wiemy, że każdy projekt niesie inne wyzwania: z jednej strony funkcjonalne, stylistyczne, materiałowe i technologiczne -  z drugiej czasowe i finansowe.

Skontaktuj się z nami aby omówić projekt lub dowiedzieć się więcej o naszej pracy.

Mail

Kontakt

DSGN Studio Architektoniczne S.C.
ul. Jana Styki 29 lok. 8
03-928 Warszawa

+48 601 25 96 04

+48 607 96 00 16

+48 22 617 82 88

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy DSGN Studio Architektoniczne s.c.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy
DSGN Studio Architektoniczne s.c. jest zabronione.

Social

Zobacz nasze najnowsze realizacje !