top of page

*

Doświadczenie, kreatywność i wiedza

to elementy, które wnosimy do każdego realizowanego projektu. Dajemy poczucie bezpieczeństwa. Często przekraczamy oczekiwania Klienta. Dostarczamy projekty, które spełniają określone funkcje, a jednocześnie są spójne estetycznie. Każdy element jest przemyślany w taki sposób, aby na etapie realizacji mógł być wykonany a całość dawała 

optymalny i wyjątkowy efekt

Referencje

DSGN LIONBRIDGE.png

Zespół DSGN stworzył dla nas niezwykle przyjazne, ergonomiczne i funkcjonalne miejsce pracy w nowym biurze, które zostało tak zaprojektowane, aby zoptymalizować przestrzeń, a jednocześnie stworzyć miejsce wspierające codzienną kreatywność i efektywność naszych pracowników.

Przestrzeń socjalna swoją otwartością i ciepłem tworzy prawdziwy social hub, który ze względu na nasz globalny zasięg i różnorodność kulturową, ma uniwersalny charakter i dodatkowo przyczynia się do fantastycznej atmosfery w firmie.

Mimo dużych wyzwań i napiętych terminów przy realizacji projektu nowego biura, byliśmy spokojni o jego przebieg. Mając tak doświadczonego i wsłuchującego się w nasze potrzeby partnera, współpraca z całym zespołem była prawdziwą przyjemnością.

Iwona Berezińska

Administration and Procurement Manager

Lionbridge

DSGN GENERALI.png

W ramach stałej współpracy DSGN wykonywało projekty wykonawcze przestrzeni biurowych dla Grupy spółek Generali w Polsce.

Wysoka jakość dostarczanych projektów i gwarantowana terminowość realizacji zleceń stanowiła o niezmiennym wyborze studia DSGN jako preferowanego dostawcy usług projektowych. Współpraca z Markiem Niewiadomskim i Andrzejem Szafranowiczem wnosiła jako wartość dodaną: inspiracje i stale rosnącą wydajność powierzchni, oczywiście przy niezmienionym standardzie i bezpieczeństwie pracy.

Powierzając projektowanie DSGN-owi miałam jako Dyrektor Departamentu Logistyki spokojną głowę o warunki pracy załogi Generali w Polsce. Polecam!

Iwona Pękala

Dyrektor Departamentu Logistyki

Generali

arteForumStudio 2.png

DSGN wykonało wielobranżowy projekt wykonawczy na podstawie opracowanej przez moją pracownię koncepcji aranżacji biura firmy Duka International S.A. w budynku Irydion w Warszawie. Wszystkie rozwiązania stylistyczne i materiałowe zostały zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Polecam wielobranżowe projekty wykonawcze DSGN.

Dorota Winiarska

Arte Forum Studio 

DSGN ATMAN.png

DSGN opracowało koncepcję modernizacji i wielobranżowy projekt wykonawczy powierzchni biurowej w budynku biurowym ATM S.A. w Warszawie. Projekt został ukończony w terminie, a jego realizacja przebiegła bezproblemowo co miało szczególne znaczenie bo nasza praca w biurze nie została przerwana. Polecam usługi projektowe DSGN.

Daniel Szcześniewski

prezes zarządu

ATM

DSGN ECI.png

DSGN opracowało projekty wykonawcze aranżacji powierzchni biurowych dla naszych najemców w budynkach NC3 i Nord Point w Warszawie.

Bardzo dobra współpraca. Wysoka jakość. Terminowość.

Pełna dyspozycyjność i zaangażowanie. Zero wątpliwości.

Łukasz Baran

Dyrektor d.s. realizacji inwestycji

Europejskie Centrum Inwestycyjne 

knight-frank-logo.png

DSGN opracowało projekt architektoniczny wraz z architekturą wnętrz jak i wizualizacjami oraz na jego podstawie wielobranżowy projekt wykonawczy aranżacji czterech pięter powierzchni biurowej dla firmy HP w budynku UBC2 w Warszawie. Dokumentacja została dostarczona w uzgodnionym terminie i zgodnie z założeniami. Przyjęte rozwiązania projektowe zapewniły sprawną realizację prac. W ramach nadzorów autorskich DSGN czuwało nad zgodnością prac budowlanych z projektem. Polecam DSGN jako rzetelnego partnera w projektowaniu aranżacji powietrzni biurowych.

Urszula Łuszpińska

Senior Technical Director

Knight Frank Sp. z o.o.

Tower Service Sp. z o.o.

Tower-Service Sp. z o.o., zarządca budynku biurowego w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8,  kilkukrotnie korzystała z usług architektonicznych DSGN Studio Architektoniczne z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jana Styki 29 lok. 8.

Zarządzamy obiektem ikonicznym, trwale wpisanym w obraz Warszawy, o bardzo dobrej architekturze, ale wymagającym modernizacji w niektórych obszarach.

W takiej sytuacji wybór pracowni architektonicznej jest bardzo istotny; projektanci ze Studia DSGN okazali niezwykłe zrozumienie dla naszych potrzeb i jednocześnie szacunek dla architektury budynku.

Zaproponowane projekty (hol główny i północny, sale konferencyjne) doskonale  wpisały się w charakter obiektu i jednocześnie go uwspółcześniły.

Wysoko oceniamy dotychczasową współpracę ze Studiem DSGN. Usługi świadczone są profesjonalnie i rzetelnie, z dużym zaangażowaniem.

Wysoki poziom jakości świadczonych usług, zrozumienie potrzeb klienta i wyczucie stylu pozwala polecić DSGN Studio Architektoniczne jako rzetelnego partnera do współpracy.

Beata Mazurkiewicz

Zarządca Nieruchomości

Członek Zarządu

Tower - Service

bottom of page