top of page

*

Jesteśmy architektami, z wieloletnim doświadczeniem i ponad setką zadowolonych Klientów.

Szanujemy  wszystkich fachowców, uważamy jednak, że zamawiając skrzypce, warto powierzyć to zadanie lutnikowi, a nie stolarzowi, do którego zdecydowanie lepiej zgłosić się po stół i komodę...

Podobnie jest w naszym zawodzie. Po projekt biura warto się zgłosić do nas. 

Marek Niewiadomski

ARCHITEKT

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

Andrzej Szafranowicz

ARCHITEKT

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

STUDIO DSGN

 

to zespół specjalistów, uczestniczących w procesie projektowania wnętrz biurowych: architektów, projektantów branżowych, technologów i rzeczoznawców.

Lata praktyki, wysoko oceniane projekty dla firm polskich i globalnych, sprawiają, że swobodnie czujemy się na każdym etapie projektowania, niezależnie od jego skali:

od projektu całego biura po designerskie detale.

 DLACZEGO MY?

 

15 LAT DOŚWIADCZENIA 

   Nasze projekty zostały zrealizowane w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Posiadane doświadczenie, a także znajomość najnowszych trendów i rozwiązań pozwalają nam swobodnie poruszać się na każdym etapie projektowania. Zawsze gwarantujemy uzyskanie wysokiego poziomu komfortu i funkcjonalności biura, utrzymanie się w ramach założonego budżetu oraz dotrzymanie terminu realizacji.

UMIEMY SŁUCHAĆ

   Przedstawiamy rozwiązania optymalne dla konkretnego miejsca i przestrzeni. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Szanujemy jego pomysły i realizujemy jego potrzeby w najwyższym standardzie, zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki takiemu podejściu tworzymy niepowtarzalne wnętrza, które zleceniodawcy uważają za swoje.

 

SMART OFFICE NA MIARĘ

   Z naszych usług korzystają największe polskie firmy oraz znane marki o międzynarodowej renomie. Zaprojektowane przez nas biura – niezależnie od wielkości - w sposób optymalny wykorzystują możliwości powierzchni, poprawiają komfort oraz wydajność pracy i stanowią niepowtarzalną wizytówkę firmy. 

 

SPACE PLAN 

   Wiemy, że w projektowaniu biura dobry space plan to warunek sukcesu. W naszych space planach szanujemy dostępną powierzchnię - wykorzystujemy ją w racjonalny i ekonomicznie uzasadniony sposób. Projektujemy w różnych systemach w zależności od potrzeb. Pamiętamy, że biuro to przestrzeń trójwymiarowa, dlatego już na etapie space planu bierzemy pod uwagę kompozycję i estetykę.

 

DESIGN  WYRÓŻNIA BIURO

   Tworzymy eleganckie, czyste formy o nowoczesnym, wyjątkowym wyrazie. W harmonijny sposób zestawiamy materiały o różnym charakterze. Dbamy o zrównoważenie elementów wystroju oraz ich właściwe proporcje.

 

KREACJA WIZERUNKU FIRMY

   Mamy świadomość, że design biura jest ważnym elementem tożsamości firmy. Dlatego tworzymy miejsca, które się identyfikuje i... z którymi się identyfikuje. To ostatnie jest równie ważne. Dbamy, żeby wszystkie elementy biura były ze sobą spójne i zgodne z DNA firmy, aby uzupełniały i wzmacniały - a czasami kreowały -  jej wizerunek.

FIT OUT

   Opracowujemy kosztorysy, a następnie koordynujemy cały proces.  Zajmujemy się project managementem i ściśle współpracujemy z wykonawcami wszystkich branż oraz dostawcami wyposażenia biura, aż do momentu zakończenia projektu.

REARANŻACJA PRZESTRZENI BIUROWEJ

   Opracowujemy projekty rearanżacji, w których dostosowujemy użytkowaną już powierzchnię biurową do nowych potrzeb klienta, wynikających ze zmieniającej się struktury organizacyjnej firmy oraz związanej z tym aktywności pracowników.

OPTYMALIZACJA POWIERZCHNI 

   Wskazujemy rezerwy powierzchniowe i przygotowujemy projekty optymalizacji. Nie improwizujemy, działamy na podstawie szczegółowej analizy architektonicznej, zgodnej z przepisami i uwarunkowaniami technicznymi.

 

PODNIESIENIE STANDARDU

   Wykonujemy projekty służące podniesieniu standardu wizualnego użytkowanego biura. Czasem wystarczy wprowadzenie kilku prostych w wykonaniu elementów, umiejętne dobranie materiałów wykończeniowych, aby nadać wnętrzu nowoczesny charakter. Koszt takich operacji jest relatywnie niewielki, a efekty mogą być znakomite. Dzięki dopasowaniu nowych elementów do istniejących rozwiązań, powstaje nowa jakość powierzchni biurowej.

bottom of page