top of page

*

Jesteśmy architektami, z wieloletnim doświadczeniem i ponad setką zadowolonych Klientów.

Szanujemy  wszystkich fachowców, uważamy jednak, że zamawiając skrzypce, warto powierzyć to zadanie lutnikowi, a nie stolarzowi, do którego zdecydowanie lepiej zgłosić się po stół i komodę...

Podobnie jest w naszym zawodzie. Po projekt biura warto się zgłosić do nas. 

DSGN Marek Niewiadomski.jpg

Marek Niewiadomski

ARCHITEKT

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

DSGN Andrzej Szafranowicz.jpg

Andrzej Szafranowicz

ARCHITEKT

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

STUDIO DSGN

 

to zespół specjalistów, uczestniczących w procesie projektowania wnętrz biurowych: architektów, projektantów branżowych, technologów i rzeczoznawców.

Lata praktyki, wysoko oceniane projekty dla firm polskich i globalnych, sprawiają, że swobodnie czujemy się na każdym etapie projektowania, niezależnie od jego skali:

od projektu całego biura po designerskie detale.

 DLACZEGO MY?

 

15 LAT DOŚWIADCZENIA 

   Nasze projekty zostały zrealizowane w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Posiadane doświadczenie, a także znajomość najnowszych trendów i rozwiązań pozwalają nam swobodnie poruszać się na każdym etapie projektowania. Zawsze gwarantujemy uzyskanie wysokiego poziomu komfortu i funkcjonalności biura, utrzymanie się w ramach założonego budżetu oraz dotrzymanie terminu realizacji.

UMIEMY SŁUCHAĆ

   Przedstawiamy rozwiązania optymalne dla konkretnego miejsca i przestrzeni. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Szanujemy jego pomysły i realizujemy jego potrzeby w najwyższym standardzie, zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki takiemu podejściu tworzymy niepowtarzalne wnętrza, które zleceniodawcy uważają za swoje.

 

SMART OFFICE NA MIARĘ

   Z naszych usług korzystają największe polskie firmy oraz znane marki o międzynarodowej renomie. Zaprojektowane przez nas biura – niezależnie od wielkości - w sposób optymalny wykorzystują możliwości powierzchni, poprawiają komfort oraz wydajność pracy i stanowią niepowtarzalną wizytówkę firmy. 

 

SPACE PLAN 

   Wiemy, że w projektowaniu biura dobry space plan to warunek sukcesu. W naszych space planach szanujemy dostępną powierzchnię - wykorzystujemy ją w racjonalny i ekonomicznie uzasadniony sposób. Projektujemy w różnych systemach w zależności od potrzeb. Pamiętamy, że biuro to przestrzeń trójwymiarowa, dlatego już na etapie space planu bierzemy pod uwagę kompozycję i estetykę.

 

DESIGN  WYRÓŻNIA BIURO

   Tworzymy eleganckie, czyste formy o nowoczesnym, wyjątkowym wyrazie. W harmonijny sposób zestawiamy materiały o różnym charakterze. Dbamy o zrównoważenie elementów wystroju oraz ich właściwe proporcje.

 

KREACJA WIZERUNKU FIRMY

   Mamy świadomość, że design biura jest ważnym elementem tożsamości firmy. Dlatego tworzymy miejsca, które się identyfikuje i... z którymi się identyfikuje. To ostatnie jest równie ważne. Dbamy, żeby wszystkie elementy biura były ze sobą spójne i zgodne z DNA firmy, aby uzupełniały i wzmacniały - a czasami kreowały -  jej wizerunek.

FIT OUT

   Opracowujemy kosztorysy, a następnie koordynujemy cały proces.  Zajmujemy się project managementem i ściśle współpracujemy z wykonawcami wszystkich branż oraz dostawcami wyposażenia biura, aż do momentu zakończenia projektu.

REARANŻACJA PRZESTRZENI BIUROWEJ

   Opracowujemy projekty rearanżacji, w których dostosowujemy użytkowaną już powierzchnię biurową do nowych potrzeb klienta, wynikających ze zmieniającej się struktury organizacyjnej firmy oraz związanej z tym aktywności pracowników.

OPTYMALIZACJA POWIERZCHNI 

   Wskazujemy rezerwy powierzchniowe i przygotowujemy projekty optymalizacji. Nie improwizujemy, działamy na podstawie szczegółowej analizy architektonicznej, zgodnej z przepisami i uwarunkowaniami technicznymi.

 

PODNIESIENIE STANDARDU

   Wykonujemy projekty służące podniesieniu standardu wizualnego użytkowanego biura. Czasem wystarczy wprowadzenie kilku prostych w wykonaniu elementów, umiejętne dobranie materiałów wykończeniowych, aby nadać wnętrzu nowoczesny charakter. Koszt takich operacji jest relatywnie niewielki, a efekty mogą być znakomite. Dzięki dopasowaniu nowych elementów do istniejących rozwiązań, powstaje nowa jakość powierzchni biurowej.

bottom of page