top of page

Witaj w pracowni architektonicznej DSGN, specjalizującej się w projektowaniu wnętrz, aranżacji i rearanżacji biur oraz kompleksowym fit-out.

logo DSGN 2020 design comes to life.png
odkryj
realizacje

DSGN Studio Architektoniczne 

100 tysięcy metrów kwadratowych zaprojektowanej powierzchni 

i zrealizowane projekty dla ponad 100 firm

Galeria
KAFELKI 1

Aranżacja wnętrz biurowych

to zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom. Nasza pracownia, to zespół specjalistów, którzy od ponad 15 lat zajmują się projektowaniem powierzchni biurowych dla renomowanych marek działających w różnych sektorach biznesu. Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów w prestiżowych lokalizacjach, przede wszystkim w Warszawie. Tworzymy niepowtarzalne, spersonalizowane powierzchnie biurowe, które są nie tylko komfortowym miejscem pracy, ale również wizytówką firmy.

Aranżacje biur

to proces, na który składa się m.in.

  • identyfikacja kluczowych potrzeb Klienta,

  • opracowanie space planów,

  • projektowanie powierzchni biurowych zgodnych z wizerunkiem i DNA firmy,

  • stworzenie projektów wykonawczych

  • nadzór nad ich realizacją.

Aranżacja biura może polegać również na optymalizacji wykorzystania dostępnej przestrzeni, jej rearanżacji lub podniesieniu standardu wizualnego biura – bez przeprowadzania generalnego remontu. Zyskujemy wówczas nową jakość użytkowania biura przy zdecydowanym ograniczeniu kosztów.

Spersonalizowane aranżacje fit out

Specjalizujemy się w realizacjach typu fit out. Polegają one na holistycznym podejściu do projektu. Aranżacja biura powstaje ściśle w oparciu o preferencje klienta. Fit out obejmuje kompleksową pracę nad projektem:

  1. przygotowanie kosztorysu,

  2. wybór podwykonawców,

  3. wybór dostawców materiałów,

  4. zakończenie i odbiór prac.

Zaletą aranżacji tego typu jest też maksymalna personalizacja, która zakłada optymalne wykorzystanie przestrzeni pod kątem indywidualnych potrzeb danej firmy.  

Projektowanie powierzchni biurowych - przykłady realizacji

Mamy na swoim koncie realizacje dla największych globalnych marek takich jak: T-Mobile, Hewlett Packard, Lionbridge czy Expondo. Wszystkie realizacje DSGN charakteryzują się doskonałym designem, najwyższą jakością materiałów wykończeniowych oraz nowoczesnym, minimalistycznym stylem. Biuro oferuje projektowanie powierzchni biurowych w Warszawie i na terenie całej Polski, gwarantując wysoki poziom komfortu i funkcjonalności biura, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki wdrażanych rozwiązań. Poznaj nas bliżej i sprawdź, jak pracujemy!

bottom of page