top of page
Szukaj
  • DSGN

Aranżacje wnętrz biurowych – wnętrza biurowe z myślą DSGN

Zaktualizowano: 7 lip 2021Wieloletnia praktyka i praca dla renomowanych, polskich i zagranicznych marek nauczyła nas tego, że dobry design to taki, który doskonale spełnia swoją funkcję. Aranżacje wnętrz biurowych, które tworzymy, są wypadkową kreatywnej wizji opartej na aktualnych trendach i użyteczności, podporządkowanych indywidualnym potrzebom klienta. Jakość naszych realizacji traktujemy jako wyróżnik firmy, która w swoim logo ma skrót składający się z liter DSGN. Wnętrza biurowe, pod którymi możemy się podpisać, odzwierciedlają nasze spojrzenie na współczesny design i dobre praktyki w projektowaniu przestrzeni biurowych.


Aranżacje wnętrz biurowych z myślą o pracownikach

W DSGN zdajemy sobie sprawę, że aranżacja biura to znacznie więcej niż jego wystrój. Tworzymy przestrzeń, która nie tylko ma być miła dla oka, ale przede wszystkim spełniać kryterium funkcjonalności. Aranżacja nowoczesnego biura znacznie wykracza poza zwykłe zasady ergonomiczności, jej zadaniem jest wyjść naprzeciw oczekiwaniom pracowników. Wśród przedstawicieli młodego pokolenia dominujące jest pragnienie elastyczności. W języku designu będzie ona rozumiana jako różnorodność i gotowość na zmiany. Wnętrza biurowe powinny zatem umożliwiać realizowanie pracy w różnych trybach: samodzielnie i w zespole, w ciszy lub w kontakcie ze współpracownikami. Takie wymagania są stawiane w odniesieniu do rozwiązań aranżacyjnych wykorzystywanych w poszczególnych pomieszczeniach, ale także wewnątrz tego samego biura. W taką ideę doskonale wpisują się systemy modułowe łączące nowoczesne rozwiązania architektoniczne z wysokim standardem technicznym i walorami estetycznymi. Ich zastosowanie daje możliwość szybkiego przeorganizowania pomieszczenia, przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

Wnętrza biurowe, które budują Twój wizerunek

Aranżacje wnętrz biurowych tworzone są z myślą o pracownikach, ale nie tylko dla nich. W większości firm przestrzeń biurowa staje się również miejscem odwiedzanym przez kontrahentów i klientów, a zatem przekłada się na sposób postrzegania firmy przez otoczenie. Kwestie wizerunkowe muszą więc mieć znaczący wpływ na aranżacje wnętrz biurowych, zachowując spójność nie tylko w tak podstawowych kwestiach jak wybór kolorystyki, ale także wyznawanych wartości. Styl, w jakim zostaną urządzone wnętrza biurowe firmy, powinien zatem odzwierciedlać jej charakter. Aranżacje wnętrz biurowych dedykowane podmiotom pragnącym eksponować swój profesjonalizm będą zachowywać o wiele bardziej oficjalny charakter niż wnętrza biurowe przeznaczone dla przedstawicieli branży kreatywnej.

Aranżacja nowoczesnego biura sprzyja pracy, ale i odpoczynkowiKażdy pracownik ma swój styl pracy i własne oczekiwania co do otaczającej go przestrzeni: fotela, biurka, boksu, dlatego aranżacja nowoczesnego biura powinna umożliwiać pełną personalizację stanowisk pracy. Wnętrza biurowe, które zaspokajają potrzebę komfortu, wpływają na efektywność pracowników podczas wykonywania ich obowiązków służbowych i poziom odczuwanej satysfakcji. A nie ma lepszej wizytówki pracodawcy od zadowolonego zespołu. Wnętrza biurowe stanowią tło relacji pomiędzy pracownikami i budują klimat miejsca. Korzystając z biodegradowalnych materiałów czy elementów wyposażenia na specjalne zamówienie, tworzymy unikalne przestrzenie wykorzystywane jako wspólne strefy chilloutu. Dobra atmosfera w pracy i wnętrza biurowe sprzyjające lepszemu samopoczuciu sprawiają, że pracownicy identyfikują się z firmą i chcą w niej spędzać czas. Aranżacje wnętrz biurowych z wykorzystaniem naturalnych materiałów i barw służą budowaniu pozytywnego klimatu. Wnętrza biurowe stają się bardziej przyjazne, dzięki dziennemu światłu i doskonałemu wkomponowaniu roślin i motywów florystycznych w dostępną przestrzeń.

Aranżacje wnętrz biurowych z myślą DSGN, to dobry design, który zapewniamy naszym klientom, oferując realizacje fit out. Nasze space plany dostosowujemy do zakomunikowanych potrzeb i specyfiki pracy, która w każdej firmie jest zupełnie inna. W oparciu o zgromadzone informacje rekomendujemy najlepsze rozwiązania dla dostępnej przestrzeni. Uniwersalne schematy czy obowiązujące trendy zawsze są dla nas jedynie bazą – punktem wyjścia prowadzącym do rozwiązań wykreowanych na potrzeby wewnętrzne i wizerunkowe firm, którym oferujemy swoje usługi.

82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Jak urządzić biuro w mieszkaniu?

Coraz więcej osób decyduje się na pracę zdalną z domu. Rozwiązanie to ma sporo zalet takich jak elastyczne godziny pracy czy brak konieczności dojazdu do biura. Niestety zdarza się, że w domowej przes

Comentários


bottom of page